AKTUALITY

UKÁZKA HAŠENÍ MODULU LITHIOVÉ BATERIE

 

Dne 9.8.2019 proběhla ukázka hašení modulu lithiové baterie ve spolupráci s EVC Group, který je výrobcem bateriových systému.

CERTIFIKOVANÝ PARTNER PRO MAĎARSKO

 

Dne 28.2.2019 byla společnost L2 Épületgépész Kft. certifikovaná firmou MTube s.r.o. jako servisní a distribuční firma pro území Maďarska.

NAPSALI O NÁS

 

Ve Zpravodaji - DPO (Dopravní podnik Ostrava) napsali . . .

DOPRAVNÍ PODNIK OSTRAVA

 

Dne 17.4.2019 v areálu ,,Autobusy Hranečník“ Dopravního podniku Ostrava, a.s. byla provedena prezentace DECENTRALIZOVANÉHO PROTIPOŽÁRNÍHO ZAŘÍZENÍ – DPZ NOVEC PROFESIONAL a následná zkouška hasicích schopností modelu: DPZ PA2 AUTOMOTIVE.

 

Samotnému testu předcházela pečlivá příprava a stanovení podmínek pro provedení testu.

 

Pro co nejvěrohodnější provozní podmínky byl při požáru ponechán u autobusu model KAROSA B952 IRISBUS běžet motor a ventilátor chlazení motorové části.

 

Celý test probíhal pod dozorem pracovníků Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje.

 

Za perfektní organizaci a úspěšnost celé akce patří vedení a pracovníkům Dopravního podniku Ostrava, a.s. a HZS Moravskoslezského kraje VELKÝ DÍK !

DOPRAVNÍ PODNIK MĚST LIBERCE A JABLONCE NAD NISOU

 

V Liberci dne 19.9.2018 proběhla v Dopravním podniku měst Liberec a Jablonce nad Nisou, a.s. prezentace a následný test hasicích schopností modelu DPZ PA2 AUTOMOTIVE. Mezi přítomnými bylo nejen vedení DPMLJ, ale také zástupci Hasičského záchranného sboru a Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje.

ZNAČKA  ,,CERTIFIKOVÁNO“

 

Dne 5.4.2018 nám bylo přiznáno uživatelské právo používat certifikační značku ,,CERTIFIKOVÁNO“ od Strojírenského zkušebního ústavu, s.p.

Výše uvedená certifikace byla zaměřena na BEZPEČNOST VÝROBKU, za účelem posílení důvěryhodnosti DPZ na trhu.

CERTIFIKÁT STROJÍRENSKÉHO ZKUŠEBNÍHO ÚSTAVU

 

Dne 23.3.2018  nám na základě prověření vydal Strojírenský zkušební ústav, s.p. certifikát o shodě vlastností s požadavky na naše DECENTRALIZOVANÉ PROTIPOŽÁRNÍ ZAŘÍZENÍ – DPZ.

CERTIFIKÁT OD SPOLEČNOSTI DEKRA

 

Dne 12.3.2018 jsme na základě dokončeného certifikačního auditu od společnosti DEKRA zavedli systém managamentu kvality ISO 9001:2015.

PREZENTACE DPZ V TÁBOŘE

 

Dne 8. března 2018 proběhla na rozšířeném zasedání správní rady SDP ČR v Táboře za účasti jeho vedení, ředitelů dopravních podniků a dalších účastníků prezentace DECENTRALIZOVANÉHO PROTIPOŽÁRNÍHO ZAŘÍZENÍ - DPZ NOVEC PROFESIONAL od českého výrobce a člena sdružení  MTube s.r.o..

 

Bezchybná účinnost vícefázového hašení DPZ s ekologicky čistým hasivem.

BYLI JSME ČLENY SDRUŽENÍ DOPRAVNÍCH PODNIKŮ ČR

 

S platností od 1.1.2018 jsme se stali členy SDRUŽENÍ DOPRAVNÍCH PODNIKŮ ČR.

PARTNEŘI

MTube s.r.o. / COPYRIGHT © 2019, VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA